האקדמיה לכדורגל


חושבים שאתם או ילדיכם מתאימים להגיע למבחנים באקדמיה לכדורגל שלנו? קדימה!

גדי כרמלי מחכה לשמוע מכם: 058-5733888ברוכים הבאים לאחד מהמוסדות יוצאי הדופן בישראל לטיפוח כדורגלנים צעירים.


כחלק ממערך מחלקת הנוער של המועדון, הקמנו בשנת 2016 אקדמיה לכדורגל, שאין כדוגמתה בנוף המקומי. האקדמיה הפכה עם השנים אבן שואבת לכשרונות כדורגל מיוחדים מרחבי הארץ. כיום יש בה 30 בני נוער, מכיתות ז' עד י"ב, מרחובות עד נהריה, תל אביב ועד טמרה, שנבחרו על ידינו בקפידה כפוטנציאל להפוך לשחקנים מקצוענייים בקבוצת הבוגרים של הפועל ירושלים.


הילדים זוכים לגור בתנאי פנימיה משופרים ב"חוות הנוער הציוני" בירושלים, המונה כ-300 צעירים. השחקנים שלנו נהנים מלימודים עיוניים ברמה גבוהה בתיכון חוות הנוער – מבתי הספר הטובים באזור, כאשר שגרת יומם משולבת בלימוד ואימון כדורגל.


החל מאימון הבוקר ב-8:30, דרך שעת המגמה הייעודית במהלך שעות בית הספר, ועד לאימונים קבוצתיים עם בני גילם במחלקת הנוער שלנו בשעות אחר הצהריים – חניכי האקדמיה נמצאים תחת השגחה והכוונה מיטבית.


שניים מבוגרי האקדמיה כבר נמנים על סגל הפועל ירושלים: אווקה אשטה ועומר אגבדיש. אנחנו גאים לספר שבין השחקנים שאנו מטפחים ב"חוות הנוער הציוני" יש מצטיינים כיתתיים ושכבתיים לרוב, גם במקצועות הלימוד העיוניים. שיעורים פרטיים ותיגבורים בדרך לתעודת בגרות מלאה, ליווי של תזונאי ופסיכולוג ספורט, כמו גם חיי חברה עשירים במסגרת פדגוגית ברמה הגבוהה – כל אלה מנת חלקם.


ילדים המסומנים ככשרונות יוצאי דופן ומגיעים מרקע סוציו-אקונומי מורכב, המקשה על משפחותיהם לעמוד בעלויות האקדמיה, זוכים על ידינו לסיבסוד.

המנהל המקצועי של האקדמיה לכדורגל הינו גדי כרמלי, מאנשי המקצוע המיומנים בישראל באיתור וטיפוח כשרונות צעירים, בעל עבר במכבי תל אביב, בצ'לסי תחת אברהם גרנט, ובאקדמיה של מ.ס אשדוד.


© כל הזכויות שמורות לקטמון מועדון אוהדים (ע"ר)