הודעה אחרונה בפורום: חוף מבטחים
מאת: tomtom123678
המשחק הבא במסגרת ליגה לאומית
 
הפועל עכו
נגד
הפועל קטמון ירושלים
 
 
ביום ב' 01/06/2020 בשעה 20:00
באיצטדיון עכו
 
 
לוח משחקים מלא
תוצאה אחרונה
 
 
3 - 1
 
 
 
ליגה לאומית - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 58  28   מכבי פתח תקווה    1
 52  28   הפועל ראשון לציון    2
 48  28   בני סכנין    3
 46  28   הפועל קטמון ירושלים    4
 43  28   הפועל רמת השרון    5
 41  28   מ.ס. כפר קאסם    6
 39  28   בית״ר תל אביב/בת-ים    7
 38  28   הפועל רמת גן    8
 37  28   הפועל אום אל פאחם    9
 34  28   הפועל עכו    10
 34  28   הפועל פתח תקווה    11
 33  28   הפועל נוף הגליל    12
 31  28   מכבי אחי נצרת    13
 25  28   הפועל בני לוד    14
 22  28   הפועל עפולה    15
 20  28   הפועל אשקלון    16
   
לעמוד השחקן של הבלם
מספר  4  בר שושן
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
בין בן רימוז׳ לאבוחצירה
 
גד ליאור יצא מעודד מהמחצית השניה מול מרמורק, מתרגש לקראת טקס ההוקרה לאלי בן רימוז׳ ביום שישי הקרוב, ונזכר בימים בהם סיקר את האגדה האדומה ככתב ספורט צעיר.
 
17/10/2018

בהפסקת המשחק בין הפועל קטמון ירושלים להפועל מרמורק היו פני האוהדיםהאדומים מהבירה עגומות. פתאום, כמעט משום מקום, מוליכה קבוצת תחתית 0:2 על המוליכהבראש הטבלה וכובשת לרשתה 50% מהשערים שספגה עד אז. אולם אחדים מהאוהדים שישבוביציע באצטדיון העירוני ברמלה אמרו את שרבים חשבו באותן דקות: "אם הקבוצה לאתפסיד היום – זאת קבוצה שראויה לעלות ליגה".

והסוף ידוע – הפועל קטמון ירושלים השוותה את התוצאה, בשני שעריםמלהיבים של שני המחליפים שהמאמן ליאור זאדה העלה בחוכמה רבה מיד עם השריקה לפתיחתהמחצית השנייה. וכך דקות ספורות לאחר שלבש לראשונה את מדי הפועל קטמון ירושלים –כבש קובי מויאל, במשחק מעולה, את שער הבכורה שלו בקבוצה האדומה. ויליאם אגאדה, ומיאם לא הוא, השלים את השוויון בשער בנוסח האגדתי שלו, כשהשחקן הצעיר חלף ביעף עלפני שוער מרמורק ומבלי להתבלבל משחקני מרמורק ששעטו לעברו, גלגל את הכדור לשער.

אז זהו. השוויון הזה, ככל שהגיע לקבוצה האדומה מירושלים לנצח במשחק,הוכיח את האופי המיוחד השנה של שחקני קבוצת האוהדים. אם לא יקרה משהו ממש יוצאדופן – הקבוצה תיאבק עד לסוף העונה, בכל הטוב שיש לשחקניה, על העלייה לליגההמקצוענית הראשונה בישראל, ליגת העל.

וזה בדיוק מה ששונה כל כך בעונה הזאת מהפועל קטמון ירושלים בשלושהשנים האחרונות, שבהן היא התברגה בצמרת, אך דווקא במשחקים מכריעים, מהסוג שהיהברמלה ביום שני, כשלה ולכן לא הצליחה לעלות לליגת העל, אף שהייתה במרחק נקודותספורות מהמקום השני.

ביום שישי הקרוב (ב-14.45) ניזכר בימיה הגדולים של קבוצת הפועל האדומהמהבירה. גדול כוכבי הקבוצה, אלי בן-רימוז', מהימים שהקבוצה שיחקה במגרש בקטמון,יתכבד לעלות על כר הדשא ולזכות בטקס מרגש של קבוצת האוהדים שנקראה על שם מגרשקטמון, שבו כיכב בן-רימוז בין השנים 1964 ל-1979. סיקרתי אז, ככתב ספורט צעיר, אתמשחקיה של הפועל ירושלים, עם בן-רימוז' הענק, שכבש בקריירה שלו בקבוצה 106 שערים. איןכלל ספק שאתרגש ביום שישי לחזות בשחקן הנהדר, שבחודש הבא ימלאו לו 72 שנה, עולה לכרהדשא באצטדיון טדי. באצטדיון הזה אלי בן-רימוז' לא הספיק לשחק, שכן טדי נחנך רקבשנת 1992, 13 שנים לאחר פרישתו.

עוד קודם לכן (ב-13.30) יתקיים באצטדיון טדי פאן-זון, בעיקר לדורהילדים, ששמעו אולי בבית על מעללי בן-רימוז' במגרש קטמון. האטרקציה תהיה ודאיצילומים של ילדי הדור הבא של שחקני ואוהדי הקבוצה האדומה, עם הגביע הראשון שלקבוצת הגברים של הפועל קטמון ירושלים (הנערות כבר הביאו אליפות והילדות גביע). וגם הגביעהזה יזכיר לכולנו את הגביע שבו זכתה הפועל ירושלים לפני 45 שנים, בעידן אליבן-רימוז'.

ואז תגיע ההצגה העיקרית של יום שישי הקרוב (שימו לב – החל מהשבוע כברב-15.00): משחק ביתי של קבוצת האוהדים האדומה נגד בני לוד. הקבוצה, שלא הצליחה עדכה להתאושש מפטירתו בגיל צעיר (49) של בעל הקבוצה המסור והאהוב, מוחמד אזברגה, הוא"אבו סובחי". דווקא בשישי הקרוב, מול קהל אדום גדול, ועם חיזוק משמעותיבדמות הישאם כיוון, שעבר השבוע ללוד מהפועל חיפה, תנסה הפועל בני לוד לסחוט נקודותבירושלים.

למרות מכת הפציעות, יש השנה להפועל קטמון ירושלים ספסל עמוק ולכן צפויליאור זאדה להעלות למשחק החשוב, כדי לשמור על המקום הראשון בליגה הלאומית, הרכבחזק, בראשות קובי מויאל, ויליאם אגאדה, יוגב לרמן, ברק לוי, עדן דהן וירדןאבוחצירה ועם הצעירים המבטיחים של הקבוצה. בהרכב כזה, ועם משחק הקרבה כמו בשבועותהאחרונים, תהיה זאת הפתעה גדולה מאד אם הפועל קטמון לא תנצח ביום שישי הקרוב, מולקהל אדום גדול,.

יחס השערים של הפועל קטמון ירושלים אחרי 8 משחקים הוא 6:16. יחס השעריםשל הפועל בני לוד הוא 15:5. רק הנתונים האלה חייבים להצביע על המנצחת ביום שישיהקרוב, בתנאי שמוליכת הליגה הלאומית תציג את משחקה הטוב, כמו ברוב משחקיה העונה.קהל של אלפים שיגיעו להריע לבן-רימוז' ולקבוצה האדומה צפויים לתמוך בשחקנים כדישיצליחו להותיר את שלוש הנקודות בירושלים. יאללה הפועל!  

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
גד תרגע!
במחווה למאיר אינשטיין ז״ל, גד לא מצליח להרגע מרצף ...
   
 
 
מרתון עפולה
גד ליאור מתכונן למשחק מול הפןעל עפולה (שישי, ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up