הודעה אחרונה בפורום: חוף מבטחים
מאת: tomtom123678
המשחק הבא במסגרת ליגה לאומית
 
הפועל קטמון ירושלים
נגד
הפועל נצרת עילית
 
 
ביום ו' 29/03/2019 בשעה 16:00
באיצטדיון טדי, ירושלים
 
 
שידור ישיר בספורט 5+ לייב
 
 
לוח משחקים מלא
תוצאה אחרונה
 
 
1 - 1
 
 
 
ליגה לאומית - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 53  29   הפועל נצרת עילית    1
 47  29   הפועל קטמון ירושלים    2
 44  29   הפועל עפולה    3
 44  28   הפועל כפר סבא    4
 43  28   סקציה נס ציונה    5
 41  28   הפועל אשקלון    6
 39  29   בית"ר תל אביב/רמלה    7
 39  29   הפועל רמת גן    8
 34  29   הפועל פתח תקוה    9
 34  28   הפועל עכו    10
 34  29   הפועל ראשון לציון    11
 33  28   מכבי אחי נצרת    12
 30  28   הפועל רמת השרון    13
 30  29   הפועל מרמורק    14
 29  29   הפועל בני לוד    15
 28  29   הפועל אכסאל    16
   
לעמוד השחקן של הקשר
מספר  91  סער בנבנישתי
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
ראיון טרום עונה עם שי אהרון
 
רגע לפני שהקבוצה המריאה לפולין למחנה האימונים תפסנו את המנהל המקצועי שי אהרון לשיחה קצרה על הפגרה ולקראת עונה הבאה. צפו בוידאו או קראו את הראיון.
 
23/07/2018

רגע לפני שהקבוצה המריאה לפולין למחנה האימונים תפסנו את המנהלהמקצועי שי אהרון לשיחה קצרה לקראת עונה הבאה.

ש: שלום למנהל המקצועי של הפועל קטמון ירושלים, שי אהרון. רגע לפניהיציאה למחנה האימונים, איך אתה מסכם את ההכנה עד כה.

ת: וואו, קודם כל אני עוד לא בשלב של לסכם, אנחנו עדיין בשלב שלתהליכים של הכנה, בעצם בעיצומה של ההכנה הזאת שהתחילה לפני חודשיים וחצי פחות אויותר ועד כה זאת תקופה מאתגרת מאוד, קשה מאוד בכל שנה במועדון שלנו. אנחנו בדרךכלל מגייסים שחקנים חדשים, פרצופים חדשים ותקוות חדשות ולכן זה מאוד קשה ומאתגר,אבל גם מאוד מספק אני מוכרח להגיד. יש משהו בחדווה הזאת של היצירה ושל הבנייה שלהקבוצה שהוא, משהו שמוציא בכלל מכל אנשי המערכת את האנגריות הכי טובות ואת היכולותשל כולנו, ועד כה זה עובד פחות או יותר לפי התוכנית

צפו בראיון בוידאו - 

ש: ספר לנו קצת על העבודה שלך עם ליאור זדה המאמן על בניית הסגל,בקצרה.

ת: אני חושב שקשה למקד את זה רק בעבודה של ליאור ושלי כי באמת בארגוןשלנו בשנים האחרונות אנחנו מקיימים שיתוף פעולה מאוד גדול. זה נכון שיש המון שיחותבין המאמן למנהל המקצועי בבניית הסגל, אבל גם אורי המנכ"ל מאוד מעורב ועודהרבה מאוד אנשים כאן בתוך הארגון ושומעים תמיד דעות של כולם גם של אנשי מקצוע וגםאנשים מסביב באמת בכדי לקבל את כל ההיבטים על מנת שנוכל לקבל את ההחלטות הכי טובותעבור המועדון ועבור הקבוצה.

הדינמיקה היום יומית היא לעיתים קשה לעיתים טובה, לעיתים רווית ויכוחיםוהתנגשויות של השקפות עולם אבל בגדול התפקיד שלי ואני אומר את זה כמעט בכל פעם:במועדון כמו שלנו להיות סוג של דבק אנושי ולחבר כמה נקודות מבט כדי שבסוף תתקבלאיזושהי נקודת מבט שתהיה הכי טובה עבור המועדון. ברוב המקרים זה בוודאי לא לכפותאת נקודת המבט שלי או של כל אדם אחר, אלא באמת להגיע לאיזשהו מכלול של דעות כדילהכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר.

ש: מבחינת הסגל שיוצא למחנה האימונים, אתה מרוצה? יש עוד דברים שחסריםלנו כדי להשלים אותו?

ת: אישית מאוד מרוצה מהסגל שיוצא למחנה האימון. דיברנו על זה דווקאבימים האחרונים בתוך הצוות המקצועי, אורי ואני, קצת שיחות עם אנשי הוועד שבתקופהשלפני חודש וחצי זה היה נראה קשה עד בלתי אפשרי להגיע למחנה באימונים, ולהרכיב סגלשבאופן יחסי לליגה הלאומית בהתחשב בתנאים שיש, הוא סגל טוב, איכותי. זה ברור לכולםשאחרי המחנה נחזור עם תובנות ברורות יותר גם מבחינה מקצועית, גם מבחינת שיטהוסגנון וגם מבחינת התאמת שחקנים ואנחנו השארנו לעצמנו חלל מסוים של קבלת החלטותכזאת או אחרת לעשות תיקונים לעשות שיפורים וגם לצרף עוד איזה שחקן או שניים בהתאםליכולות שלנו.

 

ש: האם ניתן ללמוד משהו ממשחקי האימון שערכנו עד כה ולהסיק מסקנות אוזה רק עניין של חזרה לכושר משחק?

ת: ללמוד בוודאי, להסיק מסקנות עדיין לא. אבל תהליך הלמידה ממשחקיהאימון אני מוכרח להגיד שזה משהו שהוא על הכתפיים של ליאור והצוות שלו כי בתקופההזאת זה באמת (תקופה ש)הם עובדים קשה מאוד על מנת להנחיל את השיטה ואת הסגנון שהכייתאים לקבוצה ולשחקנים, ומבחינת למידה בוודאי שכן. יש למידה מתמדת לגבי כל משחקאימון בתדרוכי ווידאו והרבה מאוד אספקטים אחרים שהמועדון מאפשר לצוות המקצועישלנו. הם עובדים על זה בכל הכוח. זה יקבל משנה תוקף ביתר שאת במחנה האימון, אבללהסיק מסקנות בשלב הזה, זה עוד ממש ממש מוקדם.

 

ש: אז בהמשך לשאלה הזאתי, באחת מישיבות סוף העונה שעברה עם האוהדים,אמרת שהיו כמה טעויות שרצית לתקן בתחילת העונה שעברה, אבל החלטת לתת לשחקניםמסוימים צ'אנס נוסף, ואתה מתחרט על זה. האם אתה מרגיש שיש דברים כאלה עכשיו, אושאתה מעדיף לחכות עד אחרי משחקי האימון עד אחרי גביע הטוטו?

ת: אני חייב להסביר ולחדד משהו בהקשר של הנקודה הזאת. המדיניות אצלנובמועדון בכלל לגבי עובדים, גם אנשי צוות וגם עובדים כללים ובטח ובטח לגבי שחקניםהיא מדיניות של הכלה וסבלנות ואני אסביר גם למה. אנחנו יודעים ומבינים שעל כל עובדשנכנס כשכיר למועדון שלנו, אנחנו בודקים אותו מכל הכיוונים: אם זה שחקן, אנחנועושים את הבדיקות הכי מקיפות שיש, בכל התנאים הכי מתקדמים שיש ולכן ברגע שהחלטנולצרף שחקן למועדון זה אחרי בדיקה שקולה וברורה, ולכן גם המדיניות היא לתת סבלנותמתוך הבנה שהרבה מאוד שחקנים בהרבה מאוד מקרים, ולא חסרות דוגמאות, בארץ ובעולם,מהשנים האחרונות ובכלל על שחקנים שבתקופה מסוימת אם לא הייתה עליהם עוד קצת סבלנותיכול להיות שלא היו הופכים להיות כוכבים כל כך גדולים זה מחד, מאידך לפעמים אנחנוחוטאים בזה, ואמרתי את זה, אנחנו חוטאים בסבלנות יתר, זאת אומרת יש הרבה מאודמקרים שבאמת העבודה הייתה סיזיפית ונכונה ומשמעותית ואותו שחקן או אותו עובד הואבאמת משקיע את כל כולו ובסופו של דבר התפוקה היא לא אותה תפוקה שציפינו לקבל ויכולמאוד להיות שבשלב הזה היינו צריכים לקחת החלטות כואבות כאלה ואחרות. אני חושב שזהכל מועדון או כל ארגון מקצועי מתמודד עם זה, בכדורגל זה הופך להיות טיפה יותרמשמעותי בגלל הרצון לתוצאות בזמן אמת, ובטח במועדון כמו שלנו שטווח הטעויות הואמאוד מאוד צר. אז מצד אחד זה נכון, אני עומד מאחורי הדברים שאמרתי, מצד שני צריךמאוד מאוד מאוד להיזהר ולא לחטוא לצד השני של זה, זאת אומרת בלהיות חסרי סבלנותוקצרי רוח, וזה בדיוק התפקיד שלי ושל אחרים בתוך המועדון.

ש: מה צפוי לקבוצה ולשחקנים במחנה האימון?

ת: עבודה קשה מאוד, על כל מיני אספקטים. קלישאות הכדורגל הכי שחוקותשיש: להתחבר, להתגבש מחוץ למגרש, בתוך המגרש, אם דגש על בתוך המגרש. אנחנו עשינומעבר ושיפור מתמיד ומשמעותי בשנים האחרונות והפכנו להיות ממועדון כדורגל נחמד וטובומגניב וייחודי למועדון כדורגל מקצועני ששואף להישגיות וכך גם מתנהל מחנה האימוניםוהעונה הזאת בכלל זה אחד האתגרים אולי הכי משמעותיים שניצבו בפני בשנים האחרונותובפנינו כמועדון והשנה הזאת זה הופך להיות עוד יותר משמעותי כי אנחנו רוצים, כמושעשינו בכל השנים האחרונות להתקדם עוד צעד אחד קדימה ולכולם ברור שעוד צעד אחדקדימה זה ליגת העל – זה אין פה בכלל ספק.

ש: תודה שי. לסיום, מסר לאוהדים לקראת העונה שעומדת בפתח

ת: כן, אני משתדל במעט שיוצא לי בפלטפורמות כאלה ואחרות שהמועדון מספקאם זה דרך צוות המדיה, אם זה בשיחות עם חברי עמותה, אם זה בשיחות עם חברי הוועדלנסות ולשקף לכולם בעצם, לכל חברי העמותה לכל האוהדים במעגלים הקצת יותר רחבים שלהפועל קטמון ירושלים על מה מתנהל פה ביום יום, עד כמה המועדון הזה היום הואמקצועני והישגי. אני מוכרח להגיד שבתקופה האחרונה הייתה תחושה קצת של, אני לא רוצהלהגיד אובדן אבל אני אגיד את זה בצורה חיובית ולא בצורה שלילית. אני חושב שמהשצריך לקרות העונה (זה ש) רוח קטמון צריכה לחזור. רוח קטמון המכבדת המחבקת, המאחדתשעומדת מאחורי כל השחקנים, שמבינה שבכל רגע נתון יש כאן אנשים בתוך הארגון שדואגיםשכל מי שעולה למגרש עם החולצה של קטמון, תמיד ייתן את הכי טוב שהוא יכול. אני אומראת זה בצרוה הכי חד משמעית שיש ועל הדבר הזה אני חושב שזה בסיס הקיום של המועדוןשלנו ואני גם משוכנע שברגע שהרוח הזאת תתגבש מחדש בקרב הקהל וחברי העמותה אנימשוכנע שזה יבוא לידי ביטוי בעזרה בתוצאות כאלה ואחרות במשחקים משמעותיים ואנימייחל לרגע הזה כי אני מוכרח להגיד שהרוח של קטמון מלמעלה, מהאוהדים ומחברי העמותהומהוועד המנהל היא מושתת ומונחלת כאן ביום יום, וגם אתם אנשי צוות המדיה יכוליםלהעיד על זה בנוכחות היותר מוגדלת שיש לכם במתחם, באימונים, בחדר ההלבשה וזה דברמאוד חשוב, וזה המסר העיקרי שהייתי רוצה להוציא מפה.

ש: תודה רבה שי, המון בהצלחה יאללה הפועל

ת: בשמחה, בכיף – יאללה הפועל!

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
סט מרצ'נדייז לחברי וחברות ...
צוות המרצ'נדייז שלנו גאה להציג סט ייחודי ובלעדי ...
   
 
 
לוח המשחקים לעונת 2016-17
עונת הכדורגל הבאה מתקרבת בצעדי ענק, אנחנו מביאים ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up