הודעה אחרונה בפורום: קיץ 2018/19
מאת: tomtom123678
תוצאה אחרונה
 
 
2 - 0
 
 
 
לאומית - פלייאוף עליון - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 76  37   הפועל תל אביב    1
 65  37   הפועל חדרה    2
 64  37   הפועל ראשון לציון    3
 60  37   בית"ר ת"א רמלה    4
 55  37   הפועל קטמון ירושלים    5
 53  37   מכבי אחי נצרת    6
 49  37   הפועל נצרת עילית    7
 48  37   הפועל עפולה    8
   
לעמוד השחקן של השוער
מספר  92  אבירם זיאת
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
מי היה מאמין?
 
גד ליאור משפשף עיניו בתדהמה, אחרי שהפועל השיגה 4 ניצחונות רצופים! אבל גם הוא יודע שחצי עבודה לא תספיק, וכדי להבטיח מקום בפלייאוף העליון, חייבים עוד נקודות
 
14/03/2017

מי היה מאמין – 4 ניצחונות רצופים להפועל קטמון ירושלים בליגה הלאומית. שיא חדש והישג אדיר. ולמרות זאת – קבוצת האוהדים האדומה עדיין לא הבטיחה סופית את השתלבותה בפלייאוף העליון וכך גם הבטחה לסיים את שבעת מחזורי הפלייאוף בשקט נפשי ובהנאה מרובה.

אז זהו. הגענו לישורת האחרונה, לשני המחזורים המכריעים של הליגה הסדירה. נכון שבליגה הלאומית "המשוגעת" קשה מאד לחזות תוצאות, ובכל זאת אני מביא כאן את האפשרויות שנראות כרגע סבירות למדי. אם אכן כך יתנהלו העניינים – העונה הזאת של הפועל קטמון ירושלים, שהחלה כה רע, עוד תסתיים בטוב. ומי יודע, אולי שוב נסיים במקום הרביעי, כמו בעונה שעברה...

אז הנה התחזיות שעליהן בניתי את התחזית האופטימית שלי:

מחזור 29: אחי נצרת – עפולה 1, מכבי נתניה – הפועל קטמון 1 (נא לא לכעוס. ההמשך אופטימי), רמת השרון – ראשון לציון 2, בית"ר ת"א – הפועל פ"ת תיקו, בני לוד – עכו 2, מכבי הרצליה – שעריים 1, נשר – הפועל ר"ג תיקו, הפועל ירושלים – נצרת עלית 1.

מחזור 30: עפולה – הפועל ירושלים 1, נצרת עלית – נשר תיקו, הפועל ר"ג – מכבי הרצליה 1, שעריים – בני לוד 1, עכו – בית"ר ת"א 1, הפועל פ"ת – רמת השרון 1, ראשון לציון – מכבי נתניה תיקו, הפועל קטמון – אחי נצרת 1 (הנה הפיצוי...).

ומה הטבלה שקיבלנו עם התחזית הזאת?

1.הפועל עכו – 57 נקודות,  2. – מכבי נתניה – 54, 3. הפועל רמת גן - 50, 4. הפועל פ"ת –  43, 5. בית"ר ת"א – 42, 6. הפועל קטמון – 42, 7. מכבי אחי נצרת – 40, 8. הפועל עפולה – 40, 9. הפועל ראשון לציון – 39, 10. מכבי הרצליה – 37, 11. בני לוד – 36, 12. עירוני נשר – 35, 13. הפועל ירושלים – 31, 14. מכבי שעריים – 30, 15. נצרת עלית – 28, 16. רמת השרון – 27.

מכאן, שאם אכן התוצאות יהיו די הגיוניות – מצבנו ממש טוב. אבל, וכמובן שיש אבל, אם משהו ישתבש בדרך – העליה לפלייאוף העליון תהיה בסכנה. מה שברור כמעט לחלוטין הוא ש-39 הנקודות שצברה הפועל קטמון ירושלים עד כה לא יספיקו. לכן הקבוצה חייבת לנצח או לפחות לסיים בתיקו משחק או גם שניים מהנותרים. רק לדוגמא, אם בני לוד למשל לא תפסיד לעכו ותנצח בחוץ את מכבי שעריים המתאוששת – כבר הסיכויים להעפיל לפלייאוף משתנים.

לכן, המסקנה היא שגם לנתניה הקבוצה האדומה שלנו חייבת להגיע עם שאיפה להוציא נקודות. אין ספק שמכבי נתניה היא הקבוצה הטובה בליגה. תוסיפו לה את תשע הנקודות שהופחתו ממאזנה – והיא כבר ברגל וחצי בליגת העל.

אולם, משהו השתבש לאחרונה בקבוצה מעיר היהלומים והם נוצצים כעת פחות, אחרי הפסד הבכורה שלה באמצע השבוע למכבי אחי נצרת 1:0. במחזורים באחרונים הרבתה נתניה לסיים משחקים בתיקו וכבר סיימה 11 ממשחקיה העונה בתוצאת תיקו.

לכן השאיפה של בני בן זקן וחניכיו חייבת להיות לא להפסיד בנתניה וכך לא להשאיר את ההכרעה למחזור האחרון, במשחק שגם עבור מכבי אחי נצרת עשוי להיות המשחק המכריע, אם היא לא תנצח ביום ששי הקרוב את הפועל עפולה.

מכבי נתניה היא לא רמת השרון וגם לא בני לוד, שאותן ניצחנו לאחרונה. המדובר בקבוצה מעולה, שרק השמות ערן לוי (11 שערים ו-7 בישולים עד כה), דיא סבע (15 שערים ו-10 בישולים עד כה) ודידייה קובנייה (9 שערים עד עתה) מטילים אימה על כל קבוצה בליגה הלאומית.

משחק שקול, הגנה יציבה גם במשחק הזה, אחרי שהפועל קטמון ירושלים ניצחה ברציפות ארבעה משחקים, שבהם לא ספגה שער, וגיחות מסוכנות לעבר שער נתניה, יוכלו להביא לירושלים ביום ששי אחר הצהרים נקודה ואולי אפילו שלוש נקודות.

מה שצריך שיקרה ביציע האצטדיון הנאה בנתניה (שישי, 15:00) הוא כיבושו בצבע האדום, מול אוהדי נתניה הצהובים-שחורים, שוודאי ילחיצו את שחקניהם אחרי התוצאות הלא מצטיינות במשחקיה האחרונים. אז קדימה – מאות רבות של אוהדים יסייעו לאוהד, אבירם, איציק וחבריהם לא להפסיד ביום ששי למכבי נתניה. מה שמובטח בכל מקרה הוא - משחק טוב ומרתק. יאללה הפועל! 


 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
אסור לחשוש מאף יריב
אחרי 3 ניצחונות רצופים ורגע לפני משחק בית מתעתע ...
   
 
 
תודה למציל
גד ליאור מוריד את הכובע בפני איציק כהן על 3 ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up