פורום האוהדים של הפועל קטמון ירושלים דף הבית    
שם משתמש:
סיסמה:
שמור סיסמה שכחת את הסיסמה?
| הרשם

קטמון נגד נשר, שישי 15:00 בטדי

כל הפורומים
הפועל קטמון
 קטמון - כללי
  קטמון נגד נשר, שישי 15:00 בטדי
נושא חדש סקר חדש סקר חדש הגב לנושא גירסה להדפסה
משתמש נושא קודם קטמון נגד נשר, שישי 15:00 בטדי נושא הבא  

davidkipod davidkipod מנותק

2544 הודעות

נשלח - 15/02/2017 :  17:37:52  הצג פרופיל שלח ל- davidkipod הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
סיבוב קודם: דקה 18 שי חדד יוצא באדום, תאכלס נגמר המשחק.
יום שישי - חייבים לנצח.
נשר במקום 9 עם נקודה אחת יותר מאיתנו.
כן אלדד שביט, לא אלדד שביט - חייבים לבוא אינטנסיביים כמו בשני!

צפוני צפוני מנותק

435 הודעות

נשלח - 15/02/2017 :  22:54:27  הצג פרופיל שלח ל- צפוני הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
התכוונת יום שני בדקות 2-63
עבור לתחילת הדף

לב אדום מקטמון לב אדום מקטמון מנותק

391 הודעות

נשלח - 17/02/2017 :  18:19:00  הצג פרופיל שלח ל- לב אדום מקטמון הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
דקה 33 בן כאווז יוצא ו.........
רכבת ההרים ושמה קטמון
אין יציבות בלשון המעטה ואין נשמה
לא מגיע להם אוהדים כמוכם
נקווה שהרכבת לא תגיע למקומות נמוכים
עבור לתחילת הדף

רוברט נסטה מארלי רוברט נסטה מארלי מנותק

658 הודעות

נשלח - 18/02/2017 :  15:28:57  הצג פרופיל שלח ל- רוברט נסטה מארלי הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
ציטוט:
נשלח במקור על ידי לב אדום מקטמון

דקה 33 בן כאווז יוצא ו.........
רכבת ההרים ושמה קטמון
אין יציבות בלשון המעטה ואין נשמה
לא מגיע להם אוהדים כמוכם
נקווה שהרכבת לא תגיע למקומות נמוכים

בושה וחרפה, גועל נפש, זו לא קבוצת כדורגל זו קבוצת סמרטוטי רצפה.

avanti livorno

עבור לתחילת הדף

מחאיי מחאיי מנותק

2122 הודעות

נשלח - 18/02/2017 :  21:12:12  הצג פרופיל שלח ל- מחאיי הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
גם אם קשה, צריך לחצוב מכל משחק את הדברים הטובים:

א. הקבוצה החזיקה מעמד הרבה זמן בעשרה שחקנים. השער של נשר בא די בהפתעה.
ב. משחק שלישי רצוף שאנחנו חוטפים רק שער אחד.
ג. אוהד סיידוף עצר פנדל בהצלה מרשימה.
ד. תהיה לנו הזדמנות לנקום בנשר בפלייאוף התחתון.

"הפועל קטמון ירושלים זה לא מועדון שמחבק אותך בדיבורים, זה מועדון שמחבק אותך במעשים" -שי אהרון
עבור לתחילת הדף

davidkipod davidkipod מנותק

2544 הודעות

נשלח - 19/02/2017 :  12:25:17  הצג פרופיל שלח ל- davidkipod הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
אני, כרגיל, עם זוהר

נערך על ידי - davidkipod ב-19/02/2017 12:25:28
עבור לתחילת הדף

red moon red moon מנותק

59 הודעות

נשלח - 19/02/2017 :  14:58:05  הצג פרופיל שלח ל- red moon הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
ציטוט:
נשלח במקור על ידי davidkipod

אני, כרגיל, עם זוהר

מי זה זוהר?
עבור לתחילת הדף

איתן610 איתן610 מנותק

792 הודעות

נשלח - 19/02/2017 :  17:51:26  הצג פרופיל שלח ל- איתן610 הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
גם אני רואה את חצי הכוס המלאה ואני לא חושב על סמרטוטי רצפה או אין נשמה. מה השחקנים לא רוצים לנצח???

נכון שהאדום שכווז חטף הוא חוסר אחריות וטרף לנו את כל הקלפים, שגם ככה לא היו משהו. אבל אני בטוח שהמאמן היה משנה את המערך במחצית השנייה והיינו רואים קבוצה לגמרי אחרת. נשר באו להוציא תיקו ומשכך לא ראינו אותם תוקפים, גם לא כשהיינו ב 10 שחקנים. קבוצה אמיתית היתה משחילה לנו 5 שערים מההרחקה.

אני חושב שמה שבעוכרינו זה דווקא השיטה שבה בן זקן מתפקד את ברוכיאן באגף ואו בחוד ואז אין לנו קישור בכלל. לצערנו מרגע שהוא במגרש אנו תלויים בו לחלוטין וכשהוא חלש כל הקבוצה נעלמת. כאשר הוא מוחלף שחקנים אחרים מעיזים להכנס לעמדה שלו (בעיקר הדר הנהדר).

וכמובן שבעיית הבעיות היתה ונותרה חוליית הגנה חלשה, לא מתואמת ובעיקר, טעויות מחרידות שמובילות לשערי של היריבה. אתמול זה כמעט קרה לכוואז ולכן הוא משך בחולצה של היריב. כמות הטעויות הקריטיות בחלק המגרש שלנו הם רעה חולה שלא מצליחים להתגבר עליה, גם לא עם הגעת שחקנים מנוסים יותר (ניבלדו, עוביידה). אני חושב שלפחות 10 שערים חטפנו מאיבוד כדור של שחקן אחרון שלנו, שלא לדבר על חורים בהגנה כמו שגם קרה בשער שחטפנו בשישי. גם ההשמטות שסיידוף מרבה בהן לאחרונה לא מוסיפות ללב שלנו ורק במזל לא חטפנו בדרביון ובמשחקים נוספים.

עם כל הדיכאון והביקורת, אני חושב שיש לנו קבוצה עם פוטנציאל טוב שלא מנוצל, ובתקופה כזו הוא גם הופך שביר עם כל טעות או שער שחוטפים וכך מתגלגל הגלגל לעוד שבוע.

אז גם אני עם זוהר (מי זה זהר?)
עבור לתחילת הדף

מחאיי מחאיי מנותק

2122 הודעות

נשלח - 19/02/2017 :  21:12:32  הצג פרופיל שלח ל- מחאיי הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
ציטוט:
נשלח במקור על ידי red moon

ציטוט:

אני, כרגיל, עם זוהר

מי זה זוהר?

לא ברור

"הפועל קטמון ירושלים זה לא מועדון שמחבק אותך בדיבורים, זה מועדון שמחבק אותך במעשים" -שי אהרון
עבור לתחילת הדף

שמאש שמאש מנותק

336 הודעות

נשלח - 19/02/2017 :  22:26:56  הצג פרופיל שלח ל- שמאש הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
ציטוט:
נשלח במקור על ידי מחאיי

ציטוט:
נשלח במקור על ידי red moon

ציטוט:

אני, כרגיל, עם זוהר

מי זה זוהר?

לא ברור

זוהר, נו זוהר ארגוב, את הניחוח המתוק הפרח בגני,וכל זה.
עבור לתחילת הדף

לב אדום מקטמון לב אדום מקטמון מנותק

391 הודעות

נשלח - 20/02/2017 :  15:57:29  הצג פרופיל שלח ל- לב אדום מקטמון הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
[
עם פוטנציטל לא נולכים למכולת
ולא מנצחים בכדורגל
פוטנציאל צריך לממש אחרת הוא לא קיים

quote]נשלח במקור על ידי איתן610

גם אני רואה את חצי הכוס המלאה ואני לא חושב על סמרטוטי רצפה או אין נשמה. מה השחקנים לא רוצים לנצח???

נכון שהאדום שכווז חטף הוא חוסר אחריות וטרף לנו את כל הקלפים, שגם ככה לא היו משהו. אבל אני בטוח שהמאמן היה משנה את המערך במחצית השנייה והיינו רואים קבוצה לגמרי אחרת. נשר באו להוציא תיקו ומשכך לא ראינו אותם תוקפים, גם לא כשהיינו ב 10 שחקנים. קבוצה אמיתית היתה משחילה לנו 5 שערים מההרחקה.

אני חושב שמה שבעוכרינו זה דווקא השיטה שבה בן זקן מתפקד את ברוכיאן באגף ואו בחוד ואז אין לנו קישור בכלל. לצערנו מרגע שהוא במגרש אנו תלויים בו לחלוטין וכשהוא חלש כל הקבוצה נעלמת. כאשר הוא מוחלף שחקנים אחרים מעיזים להכנס לעמדה שלו (בעיקר הדר הנהדר).

וכמובן שבעיית הבעיות היתה ונותרה חוליית הגנה חלשה, לא מתואמת ובעיקר, טעויות מחרידות שמובילות לשערי של היריבה. אתמול זה כמעט קרה לכוואז ולכן הוא משך בחולצה של היריב. כמות הטעויות הקריטיות בחלק המגרש שלנו הם רעה חולה שלא מצליחים להתגבר עליה, גם לא עם הגעת שחקנים מנוסים יותר (ניבלדו, עוביידה). אני חושב שלפחות 10 שערים חטפנו מאיבוד כדור של שחקן אחרון שלנו, שלא לדבר על חורים בהגנה כמו שגם קרה בשער שחטפנו בשישי. גם ההשמטות שסיידוף מרבה בהן לאחרונה לא מוסיפות ללב שלנו ורק במזל לא חטפנו בדרביון ובמשחקים נוספים.

עם כל הדיכאון והביקורת, אני חושב שיש לנו קבוצה עם פוטנציאל טוב שלא מנוצל, ובתקופה כזו הוא גם הופך שביר עם כל טעות או שער שחוטפים וכך מתגלגל הגלגל לעוד שבוע.

אז גם אני עם זוהר (מי זה זהר?)
[/quote]
עבור לתחילת הדף

איתן610 איתן610 מנותק

792 הודעות

נשלח - 20/02/2017 :  23:50:36  הצג פרופיל שלח ל- איתן610 הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
ולצערי אתה צודק
עבור לתחילת הדף

קולמוסאי קולמוסאי מנותק

18 הודעות

נשלח - 21/02/2017 :  11:28:49  הצג פרופיל שלח ל- קולמוסאי הודעה פרטית  הגב עם ציטוט
לא בטוח שחוסר יציבות זה התאור הנכון. בסיבוב הראשון הפסדנו לנצרת עלית ונשר. מאז החלפנו את המאמן ושינינו חצי מההרכב ובסיבוב השני שוב מפסידים לנצרת עלית ונשר. יש כאן משהו עקבי.

נראה לי שהבעיה המרכזית מתחילת העונה היא שיש שני שחקנים דומיננטים שמתקשים לתת 90 דקות ברמה גבוהה כל שבוע (בטח לא כשמשחקים גם ביום ב וגם ביום ו). זה לא מחוסר מוטיבציה חלילה אלא פשוט השלב בקריירה.

כשאבירם ואיציק בשיאם אנחנו מסוגלים לנצח כל קבוצה בליגה. כשהם לא בשיאם, כמו שראינו נגד נשר, אנחנו מתקשים לנצח כל קבוצה בליגה.

מקווה ששי ומיקו יחזרו במהרה בימינו לכושר שלהם משנה שעברה. עד אז, נמשיך לראות רכבת הרים.

עבור לתחילת הדף
  נושא קודם קטמון נגד נשר, שישי 15:00 בטדי נושא הבא  
נושא חדש סקר חדש סקר חדש הגב לנושא גירסה להדפסה
קפוץ אל:
פורום האוהדים של הפועל קטמון ירושלים דף הבית | הרשם | נושאים פעילים | סקרים פעילים | הודעות פרטיות | חיפוש | FAQ © 2007-2017 עמותת האוהדים של הפועל קטמון י-ם עבור לראש הדף
מונע על ידי: Snitz Forums 2000 Version 3.4.07