פורום האוהדים של הפועל קטמון ירושלים דף הבית    
 כל הפורומים
 חוקי הרשמה והסכמה למדיניות
הצהרת פרטיות עבור פורום האוהדים של הפועל קטמון ירושלים

אם תסכים/מי להגדרות ולתנאים שמצויינים מתחת, לחץ/צי על הכפתור "מסכים". אחרת, לחץ/צי "ביטול".

כדי להשתמש בפורומים הללו, משתמשים נדרשים ל: לספק שם משתמש, סיסמה ואימייל. לא המנהל הראשי של הפורומים הללו, או מנהלי הפורומים שמשתתפים, אחראיים למדיניות הפרטיות של כל משתמש. זכור/זכרי שכל המידע שהוא גלוי באיזורים הופך להיות מידע ציבורי ועליך לנקוט בתנאי הזהירות בזמן ההחלטה לחלוק כל מידע אישי. כל משתמש שחושב על ההודעות שנשלחו על ידי משתמש נוסף כמעוררת התנגדות מוזמן ליצור עימנו קשר דרך אימייל. יש לנו סמכות לשנות או להסיר כל מידע שנשלח על ידך לפורומים מכל סיבה. אנו מרגישים מחוייבות לפגיעה במדיניות שלנו, בין אם מצויינת במפורש או לא.

האתר הזה עלול להכיל קישורים לאתרים אחרים וקבצים. אין לנו שליטה על התוכן ואיננו יכולים לוודא שהוא לא יהיה פוגע או מעורר התנגדות. אנו, בכל מקרה, נסיר קישורים לתכנים שאנו מוצאים לא ראויים, כשנהיה מודעים אליהם.

עוגיות (cookies) חייבות להיות מופעלות בדפדפן שלך כדי להשתתף כמשתמש בפורומים הללו. העוגיות משתמשות כדי לשמור את שם המשתמש שלך,הסיסמה ואפשרויות צפייה, מאפשרות לך להתחבר.

על ידי לחיצה על הכפתור "מסכים", את/ה מסכים שאת/ה, המשתמש, בן/בת 13 או יותר. את/ה אחראי/ת לכל מידע שנשלח על ידך או קבצים שמסופקים על ידיד המשתמש. את/ה גם מסכים/מה שלא תשלח חומרים שחלים עליהם זכויות יוצרים שלא את/ה או הפורומים הללו בעליהם החוקיים.בשימושך בפורומים הללו, את/ה מסכים/מה שלא תשלח/י כל מידע שהוא גס, מטריד, שנוא, מאיים, פולש לפרטיותם של אחרים, מנחה מינית, או פוגע בחוק כל שהוא.

אם את/ה מסכים/מה עם החוקים והמדיניות המצויינים בהסכם הזה, ופוגש/ת את הקריטריונים הנדרשים, המשך/כי ללחיצה על הכפתור "מסכים/מה" מתחת, אחרת לחץ/צי "ביטול".אם יש לך שאלות לגבי התהרת הפרטיות הזו, או השימוש בפורומים הללו, באפשרותך ליצור קשר עם המנהל הראשי של הפורומים הללו: yaron@katamon.co.il


פורום האוהדים של הפועל קטמון ירושלים דף הבית | הרשם | נושאים פעילים | סקרים פעילים | הודעות פרטיות | חיפוש | FAQ © 2007-2017 עמותת האוהדים של הפועל קטמון י-ם עבור לראש הדף
מונע על ידי: Snitz Forums 2000 Version 3.4.07