הודעה אחרונה בפורום: קיץ 2018/19
מאת: tomtom123678
תוצאה אחרונה
 
 
2 - 0
 
 
 
לאומית - פלייאוף עליון - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 76  37   הפועל תל אביב    1
 65  37   הפועל חדרה    2
 64  37   הפועל ראשון לציון    3
 60  37   בית"ר ת"א רמלה    4
 55  37   הפועל קטמון ירושלים    5
 53  37   מכבי אחי נצרת    6
 49  37   הפועל נצרת עילית    7
 48  37   הפועל עפולה    8
   
לעמוד השחקן של החלוץ
מספר  16  מיכאל ממן
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
פרידה מהקשר הטוב בעיר
 
גד ליאור מתכונן למשחק קר במיוחד מול הפועל פ"ת ביום שלישי, ואומר שלום לעוז צבאג האהוב, "השחקן שבגללו אני לא מודאג", שהושאל לנס ציונה מצמרת ליגה א'
 
05/01/2017
"לא אכפת לי שאומרים הוא לא מהיר, מבחינתי הוא הקשר הטוב בעיר"

את הסיסמא-אמירה הזאת מכיר בעל פה כל אוהד של הפועל קטמון ירושלים. הוא נאמר על הקשר המיתולוגי של הקבוצה, האיש הכי מזוהה עמה בשנים האחרונות, הלא הוא עוז צבאג.

עצוב לי. עצוב לאוהדי קבוצת האוהדים הראשונה בכדורגל הישראלי, הפועל קטמון ירושלים. בימים האחרונים התבשרנו על עזיבתו של עוז את הקבוצה, שבה כיכב בשבע השנים האחרונות, מאז משחקי ליגה ב'.

הזיכרונות עם עוז בקבוצה האדומה רבים ומגוונים. הוא היתל בכל כך הרבה הגנות, כאשר הוא מכדרר בכישרונו המיוחד באופן מדהים, כאילו הכדור דבוק לנעליו. כל כך הרבה שחקנים ניסו לחלץ את הכדור מרגליו ותוך שניות נשאר להם רק להביט לאחור ולראות את עוז ממשיך בדהירתו הבלתי מתפשרת לעבר שערם. בסלאלום היו ימים שעוז היה אלוף הארץ!

עוז צבאג הוא לא רק שחקן כדורגל מיוחד, אלא גם אישיות. אהבתו לקבוצה היא ללא גבול. ראיתי אותו משחק עם ילדי אחת הקבוצות הצעירות. איזו אהבה העניק להם עוז. ובאיזו הערצה הביטו בו הילדים, שלא אחד ולא שניים מהם אמרו לאבא ואמא: "כאשר נהיה גדולים אנחנו רוצים להיות כמו עוז צבאג".

במשחקים האחרונים מיעטו מאמני הקבוצה להעלות את עוז אל כר הדשא. עוז היה עצוב ומדוכדך. עוז רצה לשחק, לתרום לקבוצה שהוא כה אוהב, בעת שנקלעה לתחתית הליגה הלאומית. וכך ישב על הספסל ועקב בעצב בחבריו מפסידים עוד משחק ועוד משחק.

החל מהשבוע עוז צבאג הוא שחקן סקציית הכדורגל נס ציונה, מוליכת המחוז הדרומי של ליגה א'. אפשר רק לאחל הצלחה לקשר הטוב בעיר, גם אם הוא לא הכי מהיר. נס-ציונה: הרווחתם בגדול. בהצלחה עוז!

בינתיים אנחנו מתכוננים למשחק הכל כך חשוב שמחכה לנו נגד הפועל פתח תקווה, שוב באמצע השבוע. אסור, אסור, אסור להפסיד בו. כבר עכשיו הקבוצה מביטה על הטבלה הלאומית ממעמקי המקום ה-14. אם לא ננצח את המשחק הזה - באצטדיון טדי ביום שלישי (19:20) – מצב הקבוצה יחמיר מאד, תריסר מחזורים לפני סיומה של העונה הסדירה.

הפועל פתח תקווה היא העונה לא הקבוצה המצוינת מהשנים האחרונות. היא ניצבת במקום התשיעי, 11 נקודות ממקום שממנו עולים לליגת העל. אחרי שניסתה אשתקד לעלות בחזרה לליגה הראשונה, השנה הקבוצה התדרדרה לתחתית ומצויה רק ארבע נקודות מהמקום ה-14, המוביל למבחנים, ושבו שוכנת כעת, לא אחר כבוד רב, הפועל קטמון ירושלים.

המלאבסים כבשו עד כה שער אחד פחות מהפועל קטמון (19 לעומת 20) אך ספגו עשרה שערים פחות (22 לעומת 32). הנתונים הללו מחייבים את הגנת קטמון להישמר היטב מגל צרויה המצוין (7 שערים עד כה בליגה) ולעשות שימוש ראשון משכיל בהגנה החדשה, שאותה יובילו לראשונה יחדיו שחקני הרכש, ניבאלדו ועוביידה. השילוב הזה, יחד עם אוהד סיידוף המצוין, יסגרו, כך ניתן לקוות, את השער הרמטית ויאפשרו לקבוצה האדומה לנצח בפעם השנייה ברציפות במשחק בית.

תחזית מזג האוויר לא מאירה פנים לקראת יום שלישי, אבל  משחק טוב וניצחון יוכלו לחמם את האוהדים גם ביום סגרירי. אני ממליץ לבוא בלבוש חם ולראות את הפועל קטמון בהרכבה החדש, מה עוד שהשחקנים זקוקים דווקא עכשיו לקהל מעודד וקולני. לכן נצעק בקול גדול בטדי – ארבעה ימים לפני משחק החוץ הקשה בעכו – יאללה הפועל!

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
לא חלום, מציאות
גד ליאור כבר התרגל לשמוח אחרי הצלחות הקבוצה, ואז ...
   
 
 
לגביע חוקים משלו
גד ליאור הכניס את המשחק מול נצרת לספרי ההיסטוריה, ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up