הודעה אחרונה בפורום: קיץ 2018/19
מאת: tomtom123678
תוצאה אחרונה
 
 
2 - 0
 
 
 
לאומית - פלייאוף עליון - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 76  37   הפועל תל אביב    1
 65  37   הפועל חדרה    2
 64  37   הפועל ראשון לציון    3
 60  37   בית"ר ת"א רמלה    4
 55  37   הפועל קטמון ירושלים    5
 53  37   מכבי אחי נצרת    6
 49  37   הפועל נצרת עילית    7
 48  37   הפועל עפולה    8
   
לעמוד השחקן של הקשר
מספר  10  עוז צבאג
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
לגביע חוקים משלו
 
גד ליאור הכניס את המשחק מול נצרת לספרי ההיסטוריה, ופניו למשחק מול רמה"ש בגביע ברביעי. ונחשו מה - עוד נותרה בו מעט אמונה...
 
19/12/2016

לא תקראו בטור הפעם מילה אחת על המשחק שהיה אי שם בצפון ביום שישי האחרון. היה ואיננו עוד.

אולי זה טוב שיש לנו השבוע פגרה קצרה מהליגה. ביום רביעי הקרוב תצא קבוצת האוהדים האדומה שלנו למשחק חוץ במסגרת גביע המדינה. היריבה היא אחת משלוש הקבוצות היחידות שניצחנו העונה בחוץ – רמת השרון.

בדקתי אחורה. רק בארבע מתוך תשע העונות של הקבוצה הפועל קטמון ירושלים עלתה שלב בגביע על המגרש ועוד פעם אחת בהגרלה. לדאבוננו, בניגוד להצלחות גדולות בליגה – למשל: מקום רביעי בשנה שעברה בסוף העונה בליגה הלאומית – הגביע אינו מאיר לנו פנים. ודווקא בגביע המדינה השיגה קבוצת העבר שלנו את התואר היחיד שלה לפני 43 שנים.

לא. לא השתגעתי. אני לא מהמר שנזכה בגביע השנה, אבל לחלום שנעלה הפעם שניים-שלושה שלבים ונשחק נגד אחדות מהקבוצות הגדולות בארץ, אחרי שנתחזק בחודש הבא, בזה בהחלט מותר להאמין.

לא אאריך הפעם בטור הגביע. אחרי חוסר הצלחות בליגה בשני המשחקים האחרונים (לא אגלה כמה שערים ספגנו בהם...) – פנינו לניצחון חוץ במפעל השני בחשיבותו בכדורגל הישראלי.

למרות האכזבות האחרונות, למרות שהמשחק יתקיים באמצע השבוע (יום רביעי, אצטדיון גרונדמן, 19:00) ולמרות שמדובר במשחק חורפי, האוהדים חייבים להתייצב ביציע - דווקא בימים הקשים שעוברים כעת על הקבוצה - ולעודד את אוהד סיידוף ועשרת חבריו להבקיע לפחות שער אחד יותר מהיריבה – וזה בהחלט אפשרי. יאללה הפועל קטמון ירושלים! ניצחון בגביע ירים את המורל בקבוצת האוהדים הראשונה בכדורגל הישראלי. יאללה הפועל!


 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
מותר לחלום
אחרי הניצחון מול רמת השרון, גד ליאור מרשה לעצמו ...
   
 
 
יאוש פגש יאוש
גד ליאור מנסה לשמור את האופטימיות על אש קטנה, ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up