הודעה אחרונה בפורום: קיץ 2018/19
מאת: tomtom123678
תוצאה אחרונה
 
 
2 - 0
 
 
 
לאומית - פלייאוף עליון - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 76  37   הפועל תל אביב    1
 65  37   הפועל חדרה    2
 64  37   הפועל ראשון לציון    3
 60  37   בית"ר ת"א רמלה    4
 55  37   הפועל קטמון ירושלים    5
 53  37   מכבי אחי נצרת    6
 49  37   הפועל נצרת עילית    7
 48  37   הפועל עפולה    8
   
לעמוד השחקן של הקשר
מספר  10  עוז צבאג
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
אוי הפגרה - גד ליאור לקראת נ.עלית
 
ליאור מתרגש מסיום הפגרה ומקווה לחגוג בשמחת תורה עם האדומים מירושלים. שני, 19:00, אצטדיון גרין בנצרת עילית. בואו!
 
19/10/2016

אוי הפגרה, הפגרה. נדמה לי שזאת הייתה הפגרה הארוכה ביותר המתרחשת בעיצומה של עונת הכדורגל, מאז ייסודה לפני עשור של קבוצת האוהדים שלנו, הפועל קטמון ירושלים. ואנחנו כבר לא סופרים את הימים, השעות והדקות. כעת אנחנו סופרים את השניות.
אז הנה ביום שני הקרוב תהיה שמחה כפולה וכמקווה גם משולשת: שמחת סיום הפגרה, שמחת תורה ושמחת הניצחון של האדומים מירושלים. אמן.

יש משחקים שאסור להפסיד. נכון, זה לא כתוב בתורה, אבל בליבות האוהדים זה רשום. ועוד איך רשום. יש משחקים שאסור להפסיד, כי הפסד במשחק כזה עלול להשליך על העונה כולה. ומשחק חוץ מהסוג המיוחד הזה מחכה לקבוצת האוהדים האדומה מירושלים ביום שני הקרוב (19:00) נגד הפועל נצרת עלית, האחרונה בטבלת הליגה הלאומית ערב הפגרה הארוכה. הפסד במשחק מכריע שכזה, חלילה בהפרש שערים, עלול לדרדר את הפועל קטמון ירושלים, רחמנא לצלן, למקום האחרון בטבלה. ניצחון במשחק הזה יכול לקדם את הקבוצה האדומה שלנו לפלייאוף העליון ולקרב אותה לצמרת הגבוהה.
עכשיו ברור לכל מדוע אסור להפסיד במשחק המפתח הזה. ניצחון – ואנחנו גבוה למעלה. הפסד – ואנחנו שוקעים למטה.

אז בואו ונהיה אופטימיים ונרשום מספר נקודות זכות לקבוצה שלנו, ערב המשחק החשוב:
במשחקים האחרונים (נגד מכבי שעריים והפועל רמת גן) חל שיפור של ממש במשחק ההגנה, שהיה החוליה החלשה שלנו בראשית העונה. הקבוצה ספגה בשני המשחקים רק שער אחד.
שחקן מפתח בקבוצה, שחסר לנו מאד, חוזר אלינו ביום שני: אבירם ברוכיאן. רק האהבה לשחקן הזה מצד השחקנים והאוהדים מספיקה להביא ניצחון – לכבודו!
בכל שנה, לדאבוננו, בשתי העונות האחרונות – הפועל שלנו מתחילה רע, ממשיכה טוב וגומרת מצוין. אנחנו כבר בפתח המועד לשלב הטוב.
נגד הפועל קטמון תשחק אחת הקבוצות החלשות בליגה, שנאבקת מדי שנה על קיומה וסוגרת כעת את הטבלה. אין חלילה לזלזל בהפועל נצרת עלית, אבל לנצח אותה יהיה ודאי קשה פחות מאשר לנצח את מכבי נתניה.
וכמעט אחרון חביב: הצפון האיר לנו פנים גם בליגה א' וגם בליגה הלאומית. כמעט תמיד חזרנו מהמשחקים בגליל עם ניצחונות. את הראשון אי פעם, אגב, השגנו נגד הפועל נצרת עלית באצטדיון גרין, בעונתנו הראשונה בליגה הלאומית.
אחרון חביב: המשחק יתקיים, שלא בדרך השגרה, ביום חג, שמחת תורה. בזמן שרבבות ישראלים יקיימו את מצוות ההקפות, נקווה שאוהד, ינון, רז, אבירם וחבריהם יקיימו כמה וכמה הקפות של המגרש אחרי כל שער שהאדומים שלנו יבקיעו.

אמרנו כבר, לזלזל ביריבה אסור, מה עוד שהיא התחזקה רק בימים האחרונים בעוד שחקן מוכשר ובמאמן חדש. יחד עם זאת, הפועל קטמון ירושלים עם 6 נקודות מ-6 משחקים, טובה מנצרת עלית וחייבת לצבור נקודות בהקדם, אם בכוונת הקבוצה עדיין להיאבק בחלקה העליון של הליגה הלאומית.

יום חג הוא תרתי משמע יום מצוין להעמיס את כל המשפחה על האוטו – ולצאת צפונה. מזג אוויר ואווירה נהדרים מובטחים. קהל אדום בגליל הירוק ימריץ את שחקני הפועל קטמון ירושלים לעלות ליחס שערים חיובי בליגה ולהתחיל לדגדג את הצמרת. אז נבוא בהמונינו לעודד את פרדי דוד וחניכיו ולהביא שלוש נקודות מהצפון לעיר הקודש ירושלים. אמן. 

יאללה הפועל!

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
אופטימיות זהירה
גד ליאור תוהה האם אנחנו קבוצת צמרת או תחתית, ...
   
 
 
לתמוך גם ברגעים הקשים
גד ליאור מחמיא לאוהדי הקבוצה, דווקא אחרי התבוסה ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up