הודעה אחרונה בפורום: קיץ 2018/19
מאת: tomtom123678
תוצאה אחרונה
 
 
2 - 0
 
 
 
לאומית - פלייאוף עליון - לטבלה המלאה
 'נק   'מש   קבוצה   מקום 
 76  37   הפועל תל אביב    1
 65  37   הפועל חדרה    2
 64  37   הפועל ראשון לציון    3
 60  37   בית"ר ת"א רמלה    4
 55  37   הפועל קטמון ירושלים    5
 53  37   מכבי אחי נצרת    6
 49  37   הפועל נצרת עילית    7
 48  37   הפועל עפולה    8
   
לעמוד השחקן של השוער
מספר  92  אבירם זיאת
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
לתמוך גם ברגעים הקשים
 
גד ליאור מחמיא לאוהדי הקבוצה, דווקא אחרי התבוסה במחזור הקודם. נזכר במשחק העליה מליגה ב' ומקווה לנצחון ראשון העונה בשישי.
 
22/09/2016
לא להאמין, אבל ביום שישי הקרוב נגיע כבר לשישית מעונת הליגה הלאומית הסדירה, עד לפלייאוף. וזה בדיוק הזמן להתחיל ולצבור יותר נקודות בליגה הקשה והמאתגרת הזאת.

הפועל קטמון ירושלים זה לא רק מותג של קבוצת האוהדים הראשונה בישראל, אלא גם סמל לקבוצה התומכת בכל הקהילות, שאין בה שום אפליה של איש על פי דת, מין וגזע, והידועה בעיקר בעניין עיקרי אחד: תרשו לי לקבוע, שאין עוד אוהדים כמו של הקבוצה שלנו בארץ:
אוהבים עד אין קץ את הקבוצה, אך גם מכבדים את היריבה ואוהדיה. רוצים מאד לנצח, אך גם כאשר התוצאה אחרת מגלים אהבה ותמיכה בשחקנים. רוצים מאד לעלות ליגה, אבל יודעים להסתפק גם בתוצאה טובה פחות, כאשר המפגש בין כל החברים והמשפחות ביציע מפצה לעתים על התוצאות.

אני כותב את הדברים הלא כל כך שגרתיים הללו, דווקא לאחר תצוגת הנפל במשחק הליגה האחרון, נגד הפועל עכו (4:1), באצטדיון הביתי. הבטתי בשחקנים העצובים-המומים בסוף המשחק והאמת שלא ידעתי מה לעשות: ללכת ולהפנות להם את הגב, לשרוק בוז (לראשונה מאז שהקבוצה קיימת) ואולי דווקא למחוא כפיים, כדי להבהיר לשחקנים שאוהדים תומכים בהם גם ביום פחות טוב ואפילו גרוע.
בחרתי למחוא כפיים, למרות ששמעתי סביבי אוהדים שהדבר לא נשא חן בעיניהם. אבל, לא הייתי היחיד. עמדו ביציע המערבי באצטדיון טדי לפחות מאה אוהדים שכיבדו את השחקנים גם ביום הקשה הזה. ועל כך דווקא חשתי גאווה. אמי המנוחה אמרה לי פעם בילדותי: חבר הוא זה שתומך בחברו בשעה קשה ולא זה ששמח עמו בשמחותיו ונעלם בשעת צרה.

את מכבי שעריים אנחנו כבר מכירים היטב. האמת: את המשחק ההיסטורי שהוביל את קבוצת האוהדים האדומה מליגה ב' לליגה א' ומשם לליגה הלאומית קשה לשכוח (1:3 להפועל קטמון).
בינתיים עקבה מכבי שעריים אחרינו ועשתה את אותה הדרך בדיוק, גם אם בתקופת זמן ארוכה יותר. עכשיו שתי הקבוצות זוכות ליחס של כבוד בליגה המקצוענית השנייה בישראל ובראשית העונה שתיהן הוזכרו כמי שתאבקנה בצמרת הגבוהה. בינתיים, לדאבוננו, זה עדיין לא מתרחש, אך יכול בהחלט לקרות אחרי המשחק הזה.
ביום שישי הקרוב (16.00), כאשר ראש השנה כבר קרב ובא, הגיע הזמן שהפועל קטמון ירושלים תזכה בניצחון בכורה בליגה הלאומית ואף "תנקום" את הפסדה בגביע הטוטו (3:1) למכבי שעריים בחודש שעבר.

מה שצריך לקרות זאת לחימה ללא פשרות מצד השחקנים, חזרה למשחק מהיר ומעבר נאה מההגנה להתקפה – וכמובן הצטיינות יתר של שחקני הקו האחורי בעיקר. מאות אוהדים אדומים ביציע, במזג אוויר נהדר של תחילת הסתיו, לפי לוח השנה, יסייעו לאדומים שלנו לחזור לראשונה העונה הביתה עם 3 נקודות מלאות.

יאללה הפועל!

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
בין תבוסה לתקווה
גד ליאור בטור אחרי ההפסד לעכו ולפני המשחק המכריע ...
   
 
 
גד ליאור לקראת עכו
גד ליאור מתכונן למשחק הביתי מול הפועל עכו (שישי, ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up