הודעה אחרונה בפורום: Fantasy katamon
מאת: tomtom123678
המשחק הבא במסגרת ליגה לאומית
 
הפועל קטמון ירושלים
נגד
הפועל ראשון לציון
 
 
ביום ב' 26/08/2019 בשעה 19:00
באיצטדיון טדי
 
 
שידור ישיר בספורט 5+ לייב
 
 
לוח משחקים מלא
   
לעמוד השחקן של הבלם
מספר  21  עמרי רגב
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
הפועל זוכה בפרס י-ם לאחדות ישראל
 
המועדון זכה בפרס היוקרתי בשל הפעילות החברתית הענפה לצד הפעילות הספורטיבית המקצוענית. ראש העיר ברקת: "אני רואה כיצד הפך המועדון לגורם חיובי ומעצים בעיר".
 
17/04/2016
אוהדות ואוהדים יקרים, 
אנחנו גאים לבשר שהפועל קטמון ירושלים נבחרה לקבל את פרס ירושלים לאחדות ישראל!
הפרס הוא יוזמה של משפחות יפרח, שער ופרנקל, לזכר בניהם אייל, גיל-עד ונפתלי ז"ל, בשיתוף עמותת 'גשר' וראש עיריית ירושלים ברקת. הוא ניתן בכל שנה לארגונים ויחידים מהארץ ומהתפוצות הפועלים לקידום האחדות בקרב העם בישראל. הפרס יוענק לנציגי המועדון על ידי נשיא המדינה ראובן ריבלין בטקס שייערך במשכן הנשיא בעיר.

מועדון הפועל קטמון ירושלים נבחר על ידי ועדת הפרס בשל עשייתו להגברת דו-הקיום בעיר ובארץ בפעילויות השונות במסגרת היוזמה החברתית שהוא מפעיל, עם מאות ילדים וילדות בפרוייקטים שונים ומגוונים.

לכבוד הזכייה, מסר ניר ברקת: "אני נרגש במיוחד לבשר על זכייתה של הפועל קטמון ירושלים בפרס ירושלים לאחדות ישראל, שאותה אני מלווה מימיה הראשונים ורואה כיצד הפכה לגורם חיובי ומעצים בירושלים, לא רק בתחום הספורט אלא גם בהנעה של יוזמות חברתיות וגישור בין המגזרים השונים בירושלים ובמדינת ישראל"

אנו מודים מקרב לב לוועדת הפרס וכן ליוזמי מתן הפרס. אנו שמחים שהעבודה שלנו בכל רחבי העיר, ועם כל סוגי האוכלוסיות שמזמנת לנו החברה הירושלמית הנהדרת, זוכה להכרה והוקרה. הפרס בעינינו שייך לכל הקהילה האדומה שעומדת מאחורינו, למען הקהילה הירושלמית הרחבה, נמשיך לעשות ולעבוד.

אנו מזמינים את כולם ואת כולן לקחת חלק פעיל ביוזמה החברתית של המועדון, על שלל גווניה, על מנת שנוכל להרחיב את העשייה. צרו עמנו קשר!

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
שמים את הפועל בכיס
האפליקציה הרשמית של הפועל קטמון ירושלים ...
   
 
 
פאן זון לפני המשחק מול רמה''ש
לפני המשחק הקרוב בטדי נערוך עוד פאן זון, אירוע ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up