הודעה אחרונה בפורום: Fantasy katamon
מאת: tomtom123678
המשחק הבא במסגרת ליגה לאומית
 
הפועל קטמון ירושלים
נגד
הפועל ראשון לציון
 
 
ביום ב' 26/08/2019 בשעה 19:00
באיצטדיון טדי
 
 
שידור ישיר בספורט 5+ לייב
 
 
לוח משחקים מלא
   
לעמוד השחקן של המגן
מספר  20  יונתן רודיונב
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
הכדורגלנים המיוחדים שלנו!
 
נציגי קבוצת שק"ל קטמון, שמשלבת מבוגרים עם צרכים מיוחדים, חזרו מ-"ספיישל אולימפיקס אירופה", שם זכו במדליית כסף. בשבת הם בטדי, בואו להריע לגיבורים!
 
17/11/2014

במהלך השנה החולפת קיימנו שיתוף פעולה פורה עם עמותת שק"ל (שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים) והקמנו את קבוצת הכדורגל שק"ל קטמון. שחקנים מהקבוצה הבוגרת העבירו אימונים למבוגרים המקסימים – ובמוצ"ש הקרוב (18:15) הם יבואו לראות את המאמנים בפעולה ויתארחו באצטדיון טדי, למשחק מול מג'ד אל כרום.

הסיבה לחגיגה היא חזרתם של 4 שחקנים – שנבחרו בהגרלה מקרב כלל שחקני שק"ל קטמון – ממשלחת ישראל למשחקי הקיץ של "ספיישל אולימפיקס אירופה", שנערכו בחודש ספטמבר בבלגיה. השחקנים שיתפו פעולה עם ספורטאים מרחבי הארץ, עמם התאמנו בחודשים שקדמו לטורניר, והציגו יכולת גבוהה ורוח קבוצתית.

השחקנים הוגרלו לבית (לפי רמות יכולת) עם בלגיה, אירלנד ומלטה, ובסיום סבב המשחקים ומשחקי הגמר, רשמו הישג מרשים וזכו במדליית כסף! עמוס פולק, רכז ספורט בעמותה, סיפר ששחקני שק"ל קטמון היוו חלק משמעותי בהצלחה הנבחרת והיו אחראים למרבית השערים.

"שיתוף הפעולה עם הפועל קטמון תורם לאיכות האימון והמשחק, והמפגש עם השחקנים נותן עוד דחיפה בעידוד לפעילות", סיכם פולק את הקשר החשוב שנוצר בין המבוגרים לבין שחקנינו ואנשי העמותה. "התחרויות הארציות והבין-לאומיות נותנות לשחקנים מוטיבציה להגיע לחוג ולקחת חלק בפעילות גופנית שכל כך חסרה לאנשים עם צרכים מיוחדים".

כאן זה המקום להודות לחבר העמותה, ציקי פרידמן, שחונך את המסגרת ומסייע בכל דרך אפשרית. אנחנו מזמינים אתכם להגיע להתמודדות המותחת ולהריע למי שמראים לנו את המשמעות של ספורט עבור אוכלוסיות וציבורים שונים ומגוונים. יאללה שק"ל קטמון!!


לחצו על הפוסטר להורדתו להדפסה:

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
שמים את הפועל בכיס
האפליקציה הרשמית של הפועל קטמון ירושלים ...
   
 
 
ליגת השכונות חוזרת ב-25/11!
אחרי פגרה ארוכה הילדים והילדות חוזרים סוף סוף ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up