הודעה אחרונה בפורום: שינוי השם - סקר
מאת: tomtom123678
המשחק הבא במסגרת ליגה לאומית
 
הפועל קטמון ירושלים
נגד
הפועל פתח תקווה
 
 
ביום ב' 23/09/2019 בשעה 19:00
באיצטדיון טדי
 
 
שידור ישיר בספורט +5
 
 
לוח משחקים מלא
   
לעמוד השחקן של החלוץ
מספר  42  אדיס צ'קול
עוד שחקנים
 
 
 
     
 
צוות מקצועי חדש: אהרון ונמני חתמו
 
הקפטן הוותיק פרש ממשחק פעיל ומונה להיות המנהל המקצועי של הפועל קטמון ירושלים. אסף נמני יאמן את הקבוצה. כנסו לקרוא את כל הפרטים.
 
25/06/2014

שי אהרון, הקפטן של הפועל קטמון ירושלים ושל הפועל ירושלים במשך שנים רבות, האיש שהוביל את מועדון האוהדים האדום שלנו מליגה ב' ועד לליגה הלאומית עם שערים אין ספור, עוזב את כר הדשא ופורש ממשחק פעיל. מספר 9 האהוב שלנו ימשיך במועדון לאחר שמונה הערב לתפקיד המנהל המקצועי של הקבוצה.

שי גדל במחלקות הפועל ירושלים השונות ושיחק במדים האדומים בכל קבוצת גיל. את המעבר להפועל קטמון ירושלים השלים בעונת 2010/11 עת שיחקה הקבוצה בליגה ב'. מדובר ברגע מרגש מאוד עבורו וגם עבורנו, ואנחנו לא יכולים לחכות לפרק החדש שעומד להיכתב.

__
שי אהרון (תמונות: גיא יצחקי ואור סדן)

אסף נמני (31) מונה מוקדם יותר הערב למאמנה הראשי של הקבוצה. נמני, עוזרו של ניסן יחזקאל בהפועל פתח תקווה בעונה החולפת, עזר לכחולים להעפיל לליגת העל, והיה עוזרו של גיא לוזון בנבחרת הצעירה. נמני נחשב למאמן העתיד של ישראל, ואנחנו בטוחים שהוא האיש הנכון במקום הנכון.

נמני מסר בתגובה למינוי: "אני שמח שניתנה לי ההזדמנות להוביל מועדון ענק כהפועל קטמון ירושלים בשנה הראשונה שלי כמאמן בוגרים. אני מרגיש את המחויבות והאחריות שיש לי כלפי המועדון והאוהדים, בימים הקרובים אלמד את המערכת וביחד נשאף להוציא את הטוב היותר בשביל המועדון. יאללה הפועל!"

אנו מאחלים לנמני ושי את כל ההצלחה שרק אפשר, ומאמינים שיוילו אותנו כמה שיותר גבוה בליגה. לא פחות חשוב, ואפילו יותר, אנו משוכנעים כי הם ימשיכו יחד עם כולנו לבנות יסודות ומועדון לתפארת הצד האדום של ירושלים.
בהצלחה ויאללה הפועל!

_
אסף נמני (מימין) בתקופתו בנבחרת הצעירה של ישראל, שי אהרון במעמד החתימה עם הוועד המנהל

 
 
 
כתבות נוספות באותו נושא
 
תרמו להפועל דרך האתר!
מהיום ניתן לתרום למועדון גם דרך האתר, בצורה ...
   
 
 
תוצאות ההצבעה על הסכם האיחוד
ברוב של 93% מול 7%, עברה ההצבעה בעד הסכם האיחוד ...
   
 
 
 
 
 
 
 
שם: מייל:
 
 
 
 
   
 
  עמוד ראשי   |   שמור כדף הבית   |   הוסף למועדפים   |   כתוב לנו  
 
Powered by Art-Up